Kadeřnictví

Jsme luxusní dámské , pánské a dětské kadeřnictví nabízející velký výběr služeb . Nabízíme vlasovou kosmetiku nejvyšší kvality , kterou lze přímo u nás zakoupit . Jsme moderní a flexibilní , zakládané si na tom abyste se u nás cítili příjemně a odcházeli zrelaxovaní s pocitem krásy , pohody a uvolnění . Naše práce nás baví , vstřícnost k naším zákazníkům bereme jako samozřejmost . Pracujeme s kvalitní vlasovou kosmetikou značky Alterego, doporučenou uznávánými kadeřníky. Ke každému z Vás přistupujeme individuálně a snažíme se vyhovět ve všech směrech.
Kromě klasických kadeřnických služeb nabízíme i speciální metody k péči a narovnaní vlasů .

Nanoplastika vlasů

Vlasová nanoplastika nejnovější technologie regenerace keratinu , která léčí vlasy zevnitř na buněčné úrovni . Postup se provádí pomocí speciálního složení , jehož bezpečnost je zaručena nepřítomností formaldehydů a chemikálií . Pod vlivem horkého vzduchu pronikají látky do kortikálních vrstev a začnou působit na barvivo , čímž se odstín rozjasní na tři tóny .
Na konci procedury mají vlasy zdravý lesk , narovnají se , díky tomu se struktura podobá hedvábí . Po mytí a vysušení vlasů výsledek bude trvat 3-6 měsíců . Nanoplastika je léčení neživých pramenů a taktéž ekologickým a bezpečným postupem , a proto ji doporučují profesionální stylisté a kadeřnici .
Nanoplastika je vlasová rekonstrukce , která nepříznivě neovlivňuje alergiky , těhotné a kojící ženy .
Maximální účinek trvá ženám , které nemají odbarvené vlasy.
Rovnání je univerzální , používá se pro různé typy vlasů :

• vyčerpaný po zbarvení
• zdlouhavý , se zlomenými konci
• kudrnaté a zmatené
• kudrnaté a zlobivé

Horký botox

Pomáhá eliminovat krepatění a zanechává vlasy hladké a jemné na dotek. Složení utěsňuje rozdělené konce , chrání před delamitací a usnadňuje styling. Po ukončení procedury kudrlinky lépe snášejí změny teploty a barvení , přestaly se lámat a umožňovaly jim udržovat jejich délku při růstu.

Tato technika se dá přirovnat k make-upu a studený Botox jako výživná maska . První metoda dělá vlasy krásnými , ale neovlivňuje jejich strukturu , druhá metoda studená vyživuje a regeneruje , ale nijak zvlášť nezlepšuje jejich vzhled .

Studený botox

Procedura, která pomáhá opravit poškození vlasů, zanechává je silnější, zářivější a odolnější vůči lámání. Poskytuje celkovou obnovu vlasů pomocí 14 účinných speciálních olejů, pšeničného proteinu a D-PANTENOL. Účinné, rychlé a velmi všestranné ošetření. Studené procedury jsou především primárně určeny k vnitřní obnově vlasů, nikoliv k tomu, aby vypadaly atraktivně, tudíž nezlepšují jejich vnější vzhled. Název studený botox má proto, že není třeba jej zažehlovat. Je vhodná především pro silně poškozené vlasy.

Regenerační kůra K18

Spojuje biotechnologii a vlasovou péči – navrací vlasy do původního zdravého stavu . Maska se z vlasů nevymyje šamponem a zanechává trvalé výsledky – tyto účinky jsou klinicky prověřeny .

Hloubkově čistící šampon Malibu C – vysoce efektivní a čistící šampon , který odstraňuje nánosy stylingových přípravků bez narušení přirozené rovnováhy vlasů . Revoluční čistící komplex obsažený v šamponu poskytuje vlasům hluboký detox a zároveň je chrání před dehydratací .